تبلیغات

تظاهرات ضد ترامپ در نیویورک برگزار شد + عکس

تقریباً با گذشت یکسال از ریاست‌جمهوری «دونالد ترامپ»، مردم نیویورک و شهرهای دیگر که از عملکرد وی ناراضی هستند، تظاهراتی را علیه وی برپا کردند.

(دیروز) به وقت محلی، تظاهرات‌کنندگان علیه ترامپ و «مایک پنس» معاون ترامپ تظاهراتی را خیابان‌های نیویورک برپا کردند و به سمت پارک میدان واشنگتن حرکت کردند.

این تظاهرات بعنوان بخشی از اعتراضات سراسری ضدفاشیسم علیه دولت ترامپ برگزار شد. تظاهرات دیگر علیه دولت رئیس‌جمهور فعلی آمریکا در شهرهایی چون «لس آنجلس»، «میناپلیس»، «آستن» و «آتلانتا» برگزار شد.

در سراسر طول سال جاری میلادی، اعتراضاتی علیه رئیس‌جمهور آمریکا به صورت راهپیمایی و تظاهرات برپا شد.

طبق این گزارش، تظاهرات ضد ترامپ به صورت آرام برگزار شد و تنها در برخی موارد چندین نفر از حامیان ترامپ و مخالفان وی با یکدیگر دچار جدال لفظی و درگیری شدند و چندین نفر در نهایت زخمی و برخی نیز دستگیر شدند.

در روز مراسم تحلیف ترامپ، تظاهرات خشونت‌باری در واشنگتن دی سی برگزار شد و پلیس از گاز اشک‌آور و نوعی نارنجک‌ و گاز فلفل برای متفرق کردن تظاهرات‌کنندگان استفاده کرد.

یک روز بعد از مراسم تحلیلف ترامپ، بیش از 500 هزار نفر در راهپیمایی زنان شرکت کردند تا اعتراض خود را به اولین روز کامل ترامپ بعنوان رئیس‌جمهور آمریکا ابراز کنند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار