تبلیغات

آشنایی با هتل های تاریخی دنیا

این موافقت هر روز نمی افتد و شما نمی توانید هر روز از صابران که روشن ضمیر می شوید درون یک کاخ سلطنتی رومی یا یک کارخانه شکلات و یا یک تکیه قدیمی تثبیت داشته باشید. اما این امکان را دارید که در سفرهای آتی خود تجربه مطبوع سکونت در یک عمارت با عتیق قدیمی و ابدی را هم حرارت آروین کنید. در کلکسیون دگرگونی خانه های کهن به هتل ها، شالوده هایی که با صریح دیرینه ولی در عین حال امکاناتی بدیع و پیشرفته در کلکسیون خانه های قدیمی که هتل شدند، در امل خوش آمدگویی به میهمانان خود هستند.با این پست معاشر باشید تا با ده بنیاد قرار و آبادی کهن که در حال حاضر به هتل مستحیل مسخ شده اند شناخت شوید. در ادامه در مطلب گردشگری در مورد آشنایی با هتل های تاریخی دنیا بیشتر صحبت خواهیم کرد.

هتل اینترکانتیننتال مارسی دیو «مارسی» فرانسه

هتل اینتر کانتیننتال مارسی هتل دیو جدید در ناحیه بااهمیت به یاد ماندنی شهر مارسی افرنگ و در یک شالوده که چرت به قرن ۱۸  است استقرار دارد. با چشم اندازی زیبا از اسکله و خانه هایی که افزون لوکس و شیک چیده شده اند و شما به هیچ نشانی دانا نخواهید شد در یک بیمارستان  کهنه و جدید سکونت دارید.

این دیوارها  پشت خود قدیمی پر بلندی و رفعت دارند ، باستانی چرند به سرگذشت مهم که به سال ۱۱۸۸ باز می گردد هنگامی که این بنیاد قرار یک درمانگاه درخصوص مراقبت از کودکان رها شده یا مهاجران آن وقت بود. با ۱۹۴ منزل و دو مهمانخانه ، یک مرکز نو و کهنه ابتکاری ولی با سونا و تابخانه و حوضچه سرپوشیده  می باشد، هم این بنیاد قرار قدیمی در حال فراهم اقامتی تازه قید جدید و لوکس تواماً با راحت را درعوض جهت میهمانانش ضمانت می کند.

هتل های تاریخی دنیا هتل میلو فلورانس ایتالیا

هتل میلو در نوع خود مشغول کننده و خسته کننده دیدنی بیننده و بی بسان است .چرا که ترکیبی از دیرینه و آینده را در یکجا به شما عرضه می دهد. عمارتی باستانی مربوط به سیرالملوک سابقه زمان مهم که ۲۲ سرا با طراحی منحصربه فرد و کم بسان را در خود جای داده است. حجره هایی که با هستی و عدم جای قبض در یک عمارت ساخت دیرینه ،چهره ای لوکس و طرفه نوظهور دارند که در عین حال لزومات هنگام باد کنونی هم در آنها به چشم می خورد. این عمران ترقی متشکل از پنج سقف است که هر طبقه وساطت پلکانی که به سبک قرن نوزدهم آفریننده شده اند به یکدیگر راه دارند. یک پلکان مجازی هم به پشت بام راه دارد ، جایی که میهمانان می توانند در تراس آن خوابیده و دور دست ها را تفریح کنند و نمای پانورامیکی از شهر را نظر کنند.

هتل هایلاین «نیویورک» آمریکا

در آلبوم تطور منزل ساختمان های قدیمی به هتل ها ، عمارتی بی اساس به قرن نوزدهم که در سبک گوتیک عدو با دیوارهای آجرقرمز ساخته شده است در دیرینه این مکان یک کلیسای مطران بود ولی در حال بسیجیده به یک هتل شیک و در عین حال آنتیک و عتیقه استحاله شده است. پرتره ها خدمه آن که در سر و وضع های سفید و مشکی در این آبادی کهن ایستاده اند و شما را با تبلت هایی که در دست دارند خوش آمد پذیره ابرازعلاقه و دلالت می کنند متجاوز دیدنی و زیبا سرگرم کننده خواهد بود. در این هتل، در کلکسیون آپارتمان های باستانی چرت به تذکره مهم که هتل شدند ، کلکسیونی از کتاب های قدیمی و دسنویس و همچنین نفیس هم در این مکان قابل ملاحظه است که در کنار ادات تایپ روزگاران دور جایگیری ملول اند. گرچه تعشق مندان به کتاب و نظارت آنها، باید در کنار همان ماشین تایپ برپا و کتاب را نظارت کنند.

هتل های تاریخی دنیا هتل گرناری «وروتسواف» لهستان

زمانی که در بار هتل گرناری با صلحجویی مشغول آشامیدنی گوارای خود هستید، قادرید تاریخ و عتیق آن را هم حس کنید، سقف افراخته و دیوارهای آجری که بی ربط به قرن ۱۶ و یک انبار غله بوده است، و هم اینک با نیز تم به یک هتل لوکس پنج هنرپیشه و طرفه نوظهور و راقیه دگرسانی شده است که بی همسر چند قدم از وسعت مهم شهر دیرینه وروتسواف فاصله دارد. بر روی دیوارهای این هتل می توانید تصاویری ابیض سفیدپوست و اسود از دیرینه های دور را نگاه کنید.

هتل وستیبول پالاس «اسپلیت» کرواسی

امکان دارد که ذهنیت سکونت در میان دیوارهایی که ۱۵۰۰ سال عمر دارند کمی دور از عقل و برهان باشد ، ولی در هتل وستیبول پالاس در آلبوم مسکن های بااهمیت به یاد ماندنی که هتل شدند ،این امر امکان پذیر است. هتل وستیول پالاس متشکل از سه کاخ که بی ربط به سه ذیل مختلف هستند می شود ، تو این بنا ها با مردد خاصی بازآفرینی شده است و نیز تجهیزات نو و کهنه ابتکاری و طراحی های شیک تری به آن زیادشده نسبت داده شده گردیده است. همگی امکانات یک هتل تازه :قید جدید و پیشرفته در این هتل با آن ساختمان قدیمیش هستی و عدم دارد که مهمانان با گوییا خفته میتوانند در آن بیتوته داشته باشند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار