تبلیغات

تولد فرزند دو همجنسگرا از طریق رحم اجاره ای + تصاویر

تولد فرزند دو همجنسگرا از طریق رحم اجاره ای یکی از خبرهایی میباشد که توسط خبرگزاری دیلی میل منتشر شده است.

تولد فرزند دو همجنسگرا

دو مرد همجنسگرای فرانسوی که سال ۲۰۱۴ با یکدیگر ازدواج کرده بودند توانستند با رحم اجاره ای صاحب یک فرزند شوند!

در تصویر زیر  لحظه ذوق زدگی دو همجنسگرای مرد هنگام تولد فرزندشان از طریق رحم اجاره ای را مشاهده میکنید.تولد فرزند دو همجنسگرا از طریق رحم اجاره ای,زایمان مرد

زایمان مرد همجنسگرا

قانون همجنسگرایی و ازدواج دو همجنس با یکدیگر سالهاست که در کشورهای اروپایی به عنوان یک قانون اساسی تبدیل شده است و روز به روز به تعداد این ازدواج ها افزوده میشود.

قانونی که به جرات میتوان گفت که در جنگل هم چنین پدیده ای هم وجود ندارد و هیچ حیوان نری با جنس خود رابطه جنسی برقرار نمیکند ولی گویا کشورهای اروپایی با ترویج فرهنگ همجنسگرایی تصمیم دارند که جوانان را به صوی ناکجا اباد بکشانند.

در حال حاضر ۶۵۰ هزار ازدواج رسمی همجنس در فرانسه به ثبت رسمی رسیده است و حتی انها را برای تولید مثل با رحم اجاره ای تشویق میکنند که میتوان این قانون را کثیف ترین قانون تاریخ جهان لقب داد.

در این صفحه دو مرد پلیدی را مشاهده میکنید که با هم ازدواج کرده و از طریق رحم اجاره ای فرزند خود را متولد کرده اند و بازتاب گسترده ای در رسانه های جهان داشته است.

تولد فرزند دو همجنسگرا از طریق رحم اجاره ای

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار