تبلیغات

حبس شدن ۲ پیرمرد داخل پراید + تصاویر

ساعت 11:52 ظهر امروز حادثه تصادف در سیمون بولیوار، خیابان شهید فکوری به سامانه 125 اعلام شد که بلافاصله نیروهای آتش‌نشانی ایستگاه 94 با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی تهران به محل حادثه اعزام شدند.

مهدی حیدری؛ فرمانده آتش‌نشانان اعزام شده به محل حادثه درباره جزئیات حادثه اظهار کرد: یک دستگاه خودروی سواری پراید حین حرکت در خیابان به علت نامعلومی به شدت با دیوار حاشیه خیابان برخورد کرده بود و دو نفر سرنشین سالخورده این وسیله نقلیه در داخل اتاقک خودروی سواری محبوس شده بودند.

وی افزود: آتش‌نشانان به محض رسیدن به محل حادثه، جریان برق خودروی سواری را قطع کرده و پس از نصب علائم هشداردهنده در مسیر، به وسیله تجهیزات هیدرولیکی درهای این وسیله نقلیه را باز کرده و سرنشینان که دو مرد هفتاد و هشت و هشتاد ساله بودند را از اتاقک خودرو سواری خارج کردند.

این فرمانده آتش‌نشانی تصریح کرد: با توجه به مصدومیت هر دو سرنشین خودروی سواری، مصدومان برای مداوا و انتقال به مراکز درمانی تحویل کادر پزشکی اورژانس حاضر در محل شدند.

بنابر اعلام پایگاه خبری 125؛ آتش‌نشانان پس از انتقال خودروی سواری به حاشیه امن خیابان، آثار به جا مانده از حادثه را از سطح خیابان پاکسازی کردند.

 

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار