تبلیغات

فال عشقولانه و رمانتیک شما در این هفته

فال عشقولانه و رمانتیک شما در این هفته

طالع بینی و فال عاشقانه و رمانتیک شما در این هفته فال عشقولانه و رمانتیک شما در این هفته

در این مطلب از سایت بیا تو تفریح برای تمامی ماه های سال فال عاشقانه قرار داده ایم که حتما آنها را بخوانید و از دست ندهید. با بیا تو تفریح همراه شوید.

فال عاشقانه و دیدنی برایتان داریم، می‌توانید از رویدادها احساسی زندگی خودتان در هفت روز آینده آگاه شوید و بدانید که چه در انتظارتان هست. کهکشان تاثیر و قدرت زیادی در احساسات، الگوها و روابط شما دارند. در طالع بینی هفتگی امروز از دیدگاه کهکشانی به زندگی و رویدادها مفید و بدی که به همراه دارد نگاهی گذرا داشته باشیم.

طالع بینی و فال عاشقانه و رمانتیک شما در این هفتهفروردین
این هفته زندگی عاشقانه شما دستور یک جاده پر دست انداز را دارد که با ارتباط بین ونوس و زحل شروع می‌شود. شما و پرطرفدار احساس میکنید برای هم ساخته شده اید چون هم از نظر عقاید مذهبی و هم معنوی نمونه هم هستید. مدتی بعد متوجه میشوید که ارتباط شما به کمی شلوغ پلوغی هم نیاز دارد. یک تغییر اساسی که به او هم انرژی بیشتری بدهد.

طالع بینی و فال عاشقانه و رمانتیک شما در این هفته

اردیبهشت
این هفته از نظر عاطفی کمی دلنازک تر شده اید و این برای شما که میخواهید عشق را به زندگی تان دعوت کنید فرصت خیلی خوبی هست.گاهی اوقات بدون اینکه بفهمیم دور خود دیوار میکشیم و مانع از دقت دیگران نسبت به خود ما می‌شویم. مانند اینکه به همه ی با زبان بی زبانی می‌گوییم

از ما فاصله بگیرند و همین باعث میشود فرصت های عاطفی را از دست بدهیم. خوشبختانه ماه کامل در روز شنبه باعث میشود دیگر این سیگنال های منفی را به سمت مردم ارسال نکنید و آمادگی اینکه خصوصیت های منحصر به فردتان را به دیگران نشان دهید را پیدا می‌کنید.

طالع بینی و فال عاشقانه و رمانتیک شما در این هفته

خرداد
اگر در حال آشنایی با شخصی هستید با رسیدن به او تجربه ای بسیار متفاوت از زندگی خواهید داشت زیرا ونوس در بخش عشق حقیقی علامت شما در برترین زاویه زحل قرار گرفته هست. شما همدیگر را مانند کف دستتان می شناسید و ارتباط خیلی رمانتیکی را با هم خواهید داشت. چه مجرد باشید چه متاهل یک رخداد ناگهانی همۀ چیز را در زندگی عاشقانه شما زیر و رو می‌کند.

طالع بینی و فال عاشقانه و رمانتیک شما در این هفته

تیر
خورشید در بخش رمانتیک علامت شما در حال حرکت هست و این علامت نوری هست که در مسائل عاطفی شما می درخشد. اگر مجرد هستید سرانجام می فهمید که از یک ارتباط عاطفه ای چه چیزی می‌خواهید. به این نتیجه می‌رسید که باید شامل چیزهایی که در یک ارتباط ضروری هست باشید. این هفته برترین روزها را با پرطرفدار می گذرانید به ویژه در روز جمعه.

طالع بینی و فال عاشقانه و رمانتیک شما در این هفته

مرداد
اگر نگران هستید که در ارتباط چندان همفکری ندارید استرس به خودتان راه ندهید چون پشتیبانی ها نزدیک هست و هر دو تلاش می‌کنید ارتباط ذهنی با هم برقرار کنید. خوشبختانه عطارد به بخشی که مربوط به مسائل قلبی و عاطفی شماست حرکت میکند و باعث میشود یک گفتگوی سازنده با همسرتان داشته باشید. اگر مجرد هستید با فرد خاصی آشنا میشوید.

طالع بینی و فال عاشقانه و رمانتیک شما در این هفته

شهریور
اگر متاهل هستید همه ی چیز کمی مبهم پیش میرود و گرچه این به معنای دوست نداشتن یکدیگر نیست بلکه شما قدر همۀ چیز را در زندگی مشترکتان می‌دانید. تکیه گاه خوبی برای همدیگر هستید و زندگی آرام و بی دردسری دارید. آرامش سریع ترین راه برای رسیدن به سعادت هست. صحبتی که جمعه این هفته با هم خواهید داشت باعث میشود مجدد گرمای عشق در زندگی مشترک تان زنده شود بطوری که ذهن، جسم و روحتان با پرطرفدار ارتباط برقرار می‌کند.

طالع بینی و فال عاشقانه و رمانتیک شما در این هفته

مهر
احساس میکنید زندگی رمانتیک شما دارد به سمت پوچی پیش میرود و تنها توصیفی که میتوانید از آن داشته باشید خسته کننده بودنش هست. در صورتی که دوست دارید یک زندگی غیرمنتظره، غیرقابل پیش بینی، هیجان آور و پر از رویدادها متفاوت داشته باشید. اورانوس در بخش روابط شما در حال فعالیت هست و در روز شنبه در برابر ونوس قرار می‌گیرد و چنین شرایطی را برای شما فراهم میکند.

طالع بینی و فال عاشقانه و رمانتیک شما در این هفته

آبان
در ارتباط با زندگی عاشقانه شما باید بگویم که تمام احساساتتان در نقطه بحبوحه خود قرار خواهند داشت. ماه کامل در روز شنبه در بخش روابط علامت شما قرار می‌گیرد و لحظات احساسی و پرمعنایی را با هم خواهید گذراند و ارتباط بین شما محکم تر می‌شود. علیرغم تمام این‌ها کمی احساس ناامنی در ارتباط شما بوجود خواهد آمد.

طالع بینی و فال عاشقانه و رمانتیک شما در این هفته

آذر
این هفته در زندگی عاشقانه شما یک رویدادها ناگهانی رخ میدهد و با کسی که مدت ها می شناختید وارد یک ارتباط عاطفی می‌شوید. حتی اگر لحظاتی که با هم می گذرانید زودگذر باشد باز هم چیزی شما را ناامید نخواهد کرد.

طالع بینی و فال عاشقانه و رمانتیک شما در این هفته

دی
از زندگی رمانتیک خود رضایت کافی خواهید داشت. با فردی که آشنا می شدید به نتیجه می‌رسید و در ارتباط با مسائل عاطفی، جدی تر گفتگو میکنید چون می‌خواهید بدانید آیا تصمیمی که می‌گیرید درست هست یا خیر.

طالع بینی و فال عاشقانه و رمانتیک شما در این هفته

بهمن
به دلیل اینکه حرف هایتان را گذشته از به زبان آوردن سبک و سنگین نمیکنید در زندگی عاشقانه تان کمی دشوار بوجود آورده اید و این باعث میشود همسرتان از شما بخواهد در مورد این مسائل با هم صحبتی داشته باشید. احتمالاً نظر شما با نظر او یکی نباشد و این شما را کمی خشمگین می‌کند اما ارزشش را دارد چون در نهایت زندگی تان را نجات خواهد داد.

طالع بینی و فال عاشقانه و رمانتیک شما در این هفته

اسفند
عادت های پول هزینه کردن شما با همسرتان متفاوت هست و همین یک شکاف بزرگ در زندگی شما ایجاد می‌کند. شما چندان نسبت به پولی که در می آورید بی مسئولیت نیستید اما نظر همسرتان این هست که برای چیزهای غیرضروری پول هزینه می‌کنید. بعنوان مثال احتمالا خرید اینترنتی به شما حس خوبی بدهد

اما همسرتان با آن موافق نباشد. از نظر همسرتان حتی اگر مولتی میلیونر هم باشید باید یک سری محدودیت ها در درآمد مشترکتان داشته باشید. این منصفانه نیست که تنها یک نفر پول ها را هزینه کند.

فال

منتشر شده در: بیا تو تفریح

به اشتراک بگذارید...

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار