تبلیغات

احتمال لغو بازی استقلال و سیاه جامگان

احتمال لغو بازی استقلال و سیاه جامگان 3 بازدید

صبح امروز دفتر باشگاه سیاه جامگان به دلایلی نامعلوم پلمپ شده است و کارت های بازیکنان این تیم در دفتر قرارداشته و حالا این تیم نمی تواند بازی کند!

سیاه جامگان امروز باید در یک بازی حساس در مشهد از استقلال تهران میزبانی کند؛ اما ساعاتی قبل از انجام این بازی، دفتر باشگاه سیاه جامگان پلمپ شد. هنوز دلایل قطعی این اتفاق مشخص نیست؛ اما گفته می شود این باشگاه به دلیل استفاده از نام «سیاه جامگان» پلمپ شده است، موضوعی که از مدتی قبل دوبار بحث بر سر آن یعنی نام باشگاه «سیاه جامگان» شروع شده بود. سیاه جامگان امروز و از ساعت ۱۴:۴۵ در مشهد میزبان استقلال تهران است اما این در حالی است که حضور این تیم در بازی امروز در هاله از ابهام قرار دارد. ماجرا این است که در حدود ساعت ۱۰ صبح امروز ، ماموران اداره اماکن دفتر باشگاه سیاه جامگان را پلمپ کردند و این در حالی است که این تیم باید تا ساعتی دیگر برابر استقلال به میدان برود اما پلمپ باشگاه باعث شده تا حضور این تیم در این بازی با مشکل مواجه شده و در صورتی که نتوانند تا قبل از بازی فک محل باشگاه را فک پلمپ کنند این احتمال هست که تیم مشهدی نتواند به میدان برود. براساس اخبار رسیده از این باشگاه ، مدارک و کارت بازی اعضای تیم سیاه جامگان در دفتر باشگاه است و اکنون امکان دسترسی به آن نیست. بر اساس قوانین نیز تیم ها بدون کارت و مدارک بازی نمی توانند به میدان بروند و این یعنی در حال حاضر مشخص نیست آیا بازی سیاه جامگان و استقلال برگزار خواهد شد یا نه؟

مطالب مرتبط

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار