تبلیغات

بارش برف پاییزی ۹۶ در تبریز + تصاویر

بارش برف در اولین روزهای آخرین ماه پاییز شهر تبریز را سفید پوش کرده و دمای هوا را به شدت پایین آورد.

تبریز کلانشهری در شمالغرب ایران و مرکز استان آذربایجان شرقی است. این شهر، بزرگ‌ترین قطب اقتصادی منطقهٔ شمال‌غرب ایران و مناطق آذری‌نشین بوده و مرکز اداری، ارتباطی، بازرگانی، سیاسی، صنعتی، فرهنگی و نظامی این منطقه شناخته می‌شود.

سرمای هوا و بارش برف در تبریز

آب و هوای تبریز استپی خشک با تابستان‌های گرم و خشک و زمستان‌های سرد است. سرمای زمستانی، تأثیرپذیرفته از ارتفاع بالا و توپوگرافی کوهستانی منطقه‌است. آب و هوای این شهر در تابستان‌ها خشک و گرم است؛ اگرچه حرارت به دلیل نزدیکی به کوه سهند و وجود باغ‌های زیادی در پیرامون شهر تعدیل می‌گردد.

بارش برف پاییزی 96 در تبریز + تصاویر تصویر برف پاییزی در تبریز بارش برف پاییزی 96 در تبریز + تصاویر بارشبرف پاییزی در تبریز بارش برف پاییزی 96 در تبریز + تصاویر برف در تبریز بارش برف پاییزی 96 در تبریز + تصاویر برف پاییزی در تبریز بارش برف پاییزی 96 در تبریز + تصاویر برف در تبریز بارش برف پاییزی 96 در تبریز + تصاویر باریدن برف پاییزی در تبریز بارش برف پاییزی 96 در تبریز + تصاویر برف پاییزی در تبریز بارش برف پاییزی 96 در تبریز + تصاویر برف در تبریز

مهر

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار