تبلیغات

رنو خانه ۵ طبقه را به آتش کشید + عکس

به گزارش سازمان آتش نشانی تهران، ساعت 16:10 روز گذشته طی تماس اهالی یک ساختمان مسکونی مبنی بر آتش‌ سوزی در ساختمان بلافاصله نیروهای عملیاتی ایستگاه های 94 و 55 با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی تهران به محل حادثه در بلوار سیمون بولیوار، خیابان زیتون، خیابان قدس رساندند.

شهرام کریمی‌نصر؛ رئیس ایستگاه 94 آتش‌نشانی درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: یک دستگاه خودروی سواری رنو به علت نامعلومی در داخل پارکینگ یک مجتمع مسکونی پنج طبقه از قسمت موتور آن دچار آتش‌سوزی شده بود.

وی با اشاره به اینکه شعله‌های سرکش آتش به سقف پارکینگ سرایت کرده بود، تصریح کرد: هر لحظه امکان سرایت آتش به خودروهای داخل پارکینگ وجود داشت که آتش‌نشانان به محض رسیدن به محل حادثه، پس از قطع جریان برق و گاز مجتمع مسکونی، به تجهیزات فردی مجهز شدند و با به‌کارگیری لوله‌های آب‌رسانی، عملیات مهار شعله‌‌های آتش را آغاز کردند.

رئیس ایستگاه 94 آتش‌نشانی افزود: با توجه به نفوذ دود غلیظ ناشی از آتش‌ سوزی به داخل راهروها و احتمال محبوس شدن اهالی مجتمع مسکونی در میان دود و حرارت، همزمان گروه دیگری از نیروهای عملیاتی با بستن دستگاه تنفسی وارد مجتمع مسکونی شدند و چندین نفر از ساکنان را از داخل راهروها به سلامت خارج کردند.

در این حادثه به هیچ یک از ساکنان مجتمع مسکونی آسیبی نرسید و آتش‌نشانان در کوتاه‌ترین زمان ممکن، شعله‌های سرکش آتش را مهار و کاملاً خاموش کردند.


جام جم

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار