یاوه گویی‌های نخست وزیر لبنان علیه ایران + عکس

تبلیغات

یاوه گویی‌های نخست وزیر لبنان علیه ایران + عکس

یاوه گویی‌های نخست وزیر لبنان علیه ایران + عکس

سعد حریری نخست‌وزیر لبنان ادعاهاس پوچ و یاوه گویی های جدیدی درباره ایران بیان کرده است .

سعد حریری با تاکید بر عمیق بودن روابطش با عربستان، ادعاهایی واهی علیه ایران و دولت سوریه مطرح کرد.

نخست وزیر مدعی شده است که ایران میخواهد با مذکرات حل بحران سوریه همه مسائل را به نفع خود تمام کند .

به گزارش تسنیم، سعد حریری نخست‌وزیر لبنان، در مقاله‌ای که روزنامه الاهرام مصر آن را منتشر کرده است، مدعی شد که دولت سوریه و ایران از مذاکرات حل بحران سوریه سوء استفاده می‌کنند تا اوضاع میدانی در سوریه را به نفع خود تمام کنند.

وی همچنین مدعی شد که دمشق و تهران دلیل ادامه جنگ در سوریه هستند.

نخست‌وزیر لبنان در بخش دیگری از این مقاله با بیان اینکه او با سلاح حزب‌الله مخالف است، گفت: جریان المستقبل مخالف هرگونه سلاح غیر از سلاح ارتش و دولت لبنان است.

حریری مدعی شد که سلاح حزب‌الله از جمله عوامل اصلی اختلافات داخلی و ضعف دولت لبنان است.

وی با بیان اینکه لبنان خواستار حل موضوع سلاح‌‌ از طریق گفتگوی ملی است، تاکید کرد: گفتگو با حزب‌الله ادامه دارد و ما جلسات را در هیئت دولت ادامه می‌دهیم.

یاوه گویی‌های نخست وزیر لبنان علیه ایران + عکس نخست وزیر لبنان, یاوه گویی‌های نخست وزیر لبنان علیه ایران,سعدحریرینخست وزیر لبنان, یاوه گویی‌های نخست وزیر لبنان علیه ایران,سعدحریری

حریری در خصوص امکان دیدار با سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله گفت: معتقدم که شرایط برای این دیدار مناسب نیست.

نخست‌وزیر لبنان درباره سؤالی در خصوص رابطه خود با عربستان گفت: روابط سعد حریری با مسئولان عربستان جای هیچگونه شک و تردیدی نیست و همه از عمیق بودن این روابط و مستحکم بودن آن آگاه هستند.

وی در خصوص تعلیق کمک‌های عربستان به ارتش لبنان مدعی شد که این امر به دلیل حمله برخی از طرف‌های لبنانی به عربستان و مسئولان این کشور است و مساله سفر من به ریاض به برنامه‌های دو دولت لبنان و عربستان مرتبط است، نه به چیز دیگر.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار