تبلیغات

افشای مبلغ قرارداد منشا با پرسپولیس

یکی از سرسخت ترین تیم هایی که به دنبال گادوین منشا است ، پرسپولیس تهران صدرنشین فعلی لیگ برتر فوتبال ایران است .هر چند خود پرسپولیسی ها از پیوستن او به این تیم اظهار بی اطلاعی کرده اند اما شنیده شده مدیر برنامه های مهاجم نیجریه ای پیکان چندین بار در ساختمان باشگاه پرسپولیس دیده شده و همین موضوع می تواند ماجرایی پیوستن او به سرخپوشان پایتخت را تقویت کند .

منشا بازیکنی است که در فصل جاری با 100 هزاردلار به عضویت پیکان درآمد و این مبلغ هزینه زیادی برای این باشگاه نبود. منشا اما در لیگ برتر درخشید و همین موضوع باعث شد تا او در نیم فصل با دو پیشنهاد از پرسپولیس و تراکتورسازی مواجه شود. این پیشنهادها از لحاظ مالی چند برابر دستمزدی بود که منشا از پیکان می گرفت البته منشا دوباره به مسیر اصلی خودش برگشت و حالا در کورس آقای گلی قرار دارد.

قرارداد منشا

قرارداد منشا با پرسپولیس

این بازیکن در مصاحبه های اخیر خود مذاکره با پرسپولیس را تکذیب نکرده و این نشان می دهد که او با سرخپوشان به توافق رسیده است.

حال شنیده ایم این بازیکن با پرسپولیس با مبلغ حدود 500 هزار دلار به توافق رسیده است و اگر اتفاقی رخ ندهد او فصل آینده پرسپولیسی می شود.

منشا در بازی با امروز مقابل پرسپولیس انگیزه بالایی در گل زدن دارد تا خودش را به پرسپولیسی ها ثابت کند و آقای گل شود.

این بازیکن با 12 گل زده در رده دوم جدول قراردارد.

افشای مبلغ قرارداد منشا با پرسپولیس

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار