تبلیغات

دلایل کوروش تهامی برای پدر نشدن

کوروش تهامی ، بازیگر فیلم رگ خواب

کوروش تهامی بازیگر فیلم رگ خواب ضمن تبریک روز پدر, گفت با توجه به به شرایط سخت و وظایف سنگین پدران ترجیه میدم به پدر شدن فکر نکنم.

کوروش تهامی بازیگر 45 ساله کشورمان در 25 سالگی بود که نخستین فیلم سینمایی اش با نام «سینما سینماست» را بازی کرد.

کورش تهامی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون درخصوص مقام و جایگاه پدر در هر خانواده گفت:پدران یکی از پایه های اساسی هر خانواده هستند. پدرها همواره برای خانواده و فرزندان خود ایثارهای فراوانی کرده اند و هیچ وقت هیچ چیز را به آسایش و آرامش خانواده ترجیح نمی دهند.

کوروش تهامی

کوروش تهامی بازیگر فیلم رگ خواب

وی ادامه داد:وقتی پدر می شوید مسئولیت بسیار بزرگی بر دوش شما می افتد و همین مسئولیت باعث می شود تا هر لحظه نگران آینده همسر و فرزندانتان باشید زیرا یک خانواده به لحاظ معنوی و مالی چشمش به پدر خانواده است و این برای پدر وظیفه سنگین و بسیار بسیار سختی است.

 بازیگر فیلم رگ خواب ضمن تبریک روز ولادت "حضرت امام علی (ع) افزود:روز پدر را به تمامی پدران تبریک گفته و دست تمامی آنها را می بوسم. امیدوارم خداوند به پدرهای ما عمر با عزت دهد.وی با اشاره به علاقه پدر خود به ادبیات و شعر اضافه کرد:درباره هدیه این روز باید بگویم که من و اکثر خانواده در اکثر مواقع به مناسبت روز پدر، برای پدرمان کتاب هدیه می خریدیم.

تهامی درباره پدر شدن خود و تصمیمش برای این اتفاق تصریح کرد:شرایط کمی سخت شده و علاوه بر این تمام وظایف سنگینی که پدران دارند و اشاره کردم باعث شده تا هنوز به پدر شدن فکر نکنم. 

دلایل کوروش تهامی برای پدر نشدن

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار