تبلیغات

خلاصه داستان فیلم آشوب و بازیگران این سریال + تصاویر

فیلم آشوب ، موضوع فیلم آشوب

فیلم آشوب ساخته کاظم راست گفتار پربازیگرترین فیلم سینما است که به دلیل محتوای خاص و جذابش با ورود به سینما آشوب به پا میکند.

فیلم آشوب به کارگردانی کاظم راست گفتار که از سال گذشته تولید خود را آغاز کرده بود امسال آماده نمایش شد . فیلم آشوب بر اساس تلفیقی از «ماتریکس» و «هزار دستان» ساخته شده است و یکی از پر بازیگرترین فیلم های سینما است.

فیلم آشوب ساخته کاظم راست گفتار در اکران دوم نوروزی به روی پرده می رود. کوروش تهامی ، لیلا اوتادی ، یکتا ناصر ، محمدرضا شریفی نیا ، آتیلا پسیانی ، همایون ارشادی ، فرهاد آئیش ، آشا محرابی ، محمدرضا هدایتی ، رامین ناصرنصیر ، امیرحسین صدیق ، نیما فلاح ، شهره لرستانی ، حبیب دهقان نسب ، داریوش فرهنگ ، ارژنگ امیرفضلی و … بازیگران این فیلم پربازیگر هستند.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است:

داستان این فیلم در دهه 1320 می گذرد و مضمون اصلی آن در رابطه با بحران هنرمندان در آن روزگار است. اصل داستان این فیلم مربوط به جوانی است که با نام مستعار آشوب در کافه های لاله زار خوانندگی می کند و آین آشوب با آشوب های تاریخی و واقعی دهه 1320 تلفیق می شود و این شخصیت را به یک آشوب خوفناک و تهدید آمیز تبدیل می کند.

تصاویر بازیگران فیلم آشوب

 فیلم آشوب

لیلا اوتادی در فیلم آشوب

 فیلم آشوب

کوروش تهامی در فیلم آشوب

 فیلم آشوب

یکتا ناصر در فیلم آشوب

 فیلم آشوب

آشا محرابی در فیلم آشوب

 فیلم آشوب

کوروش تهامی در فیلم آشوب

فیلم آشوب

تصاویر فیلم پربازیگر «آشوب»

 فیلم آشوب

تصاویر فیلم پربازیگر «آشوب»

 فیلم آشوب

رامین ناصر نصیر در فیلم آشوب

 فیلم آشوب

تصاویر فیلم پربازیگر «آشوب»

 فیلم آشوب

داریوش فرهنگ در فیلم آشوبخلاصه داستان فیلم آشوب و بازیگران این سریال + تصاویر

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار