کنسرت مهدی طارمی در بوشهر +فیلم

تبلیغات

کنسرت مهدی طارمی در بوشهر +فیلم

کنسرت مهدی طارمی در بوشهر

کنسرت مهدی طارمی در بوشهر این روزها مورد استقبال هواداران پرسپولیس قرار گرفته است این بازیکن بوشهری در یکی از کنسرتهای محلی شهر بوشهر در حال خوانندگی است که مردم بوشهر هم با او میخوانند.

خوانندگی مهدی طارمی در کنسرت بوشهر

مهدی طارمی در بوشهر به کنسرت یکی از خواننده های محلی میرود که با استقبال مردم رو به رو میشود مردم از او درخواست میکنند که دقایقی را برای انها بخواند و مهدی طارمی هم با گرفتن میکرفن شروع به خواندن میکند و مردم نیز او را همراهی میکنند.

محسن شریفات درباره این کنسرت میگوید همراه با مهدى طارمی و حسین ماهینى و پیمان رجبى برای کنسرت محلی محفلى دعوت بودند که در پایان این برنامه او یکی از سازها را به دست میگیرد و مهدی طارمی شروع به خواندن میکند.

کنسرت مهدی طارمی در بوشهر

دانلود این ویدئو

در این ویدئو چند دقیقه ای که محسن شریفیان، خواننده و سرپرست گروه موسیقی لیان در شبکه اجتماعی خود به اشتراک گذاشته است مهدی طارمی آقای گل تیم ملی ایران و فوتبال پرسپولیس در حضور مردم بوشهر دیده میشود که مردم همراه با او در حال خواندن هستند.

محسن شریفیان درباره این کنسرت و رفاقتی که قبلاً با مهدی طارمی داشته است گفت: «مردم بوشهر با هم غریبه نیستند و هرکسی با لهجه محلی صحبت کند یعنی اینکه جزو خانواده ماست و همه با هم آشنا هستند. مهدی نه فقط با من بلکه با همه مردم بوشهر در این کنسرت حضور دارند دوست و خاناوده است که در کنارشان ایستاده و می‌خواند.»

کنسرت مهدی طارمی در بوشهر 

مسئول گروه لیان ادامه داد: «همانطور که در این ویدئو مشاهده میکنید این سالن کنسرت نبود و یک جمع محلی بود که گاه گاهی مردم بوشهر با یکدیگر برگزار میکنند. من همراه با مهدى طارمی و حسین ماهینى و پیمان رجبى براى شرکت در کنسرت محلی محفلى شرکت کرده بودیم و در پایان این برنامه ساز را به من دادند و من شروع به نواختن کردم و بچه ها شروع به خواندن کردند و مردم هم به همراه آنها میخواندند که یک جمع صمیمانه و دستانه بود.»

شریفیان در مورد برنامه‌های آینده گروه لیان تصریح کرد: «در حال برنامه‌ریزی برای تور خارجی هستیم. جدا از آن قرار است شهریور در تالار وحدت تهران کنسرت داشته باشیم که در حال صحبت در موردش هستیم.»

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار