تبلیغات

تجاوز راننده به زن جوان در ماشین در خیابان خلوت

تجاوز راننده به زن جوان در ماشین در خیابان خلوتتجاوز راننده به زن جوان در ماشین در خیابان خلوت 

راننده تاکسی زن جوان را به خیابان خلوت برد و علی رغم خواهش و التماس هاي زن،او را مورد تجاوز سختی قرار داد و زن را در همان خیابان رها کرد. پلیس به دنبال شکایت این زن،راننده را مورد تعقیب قرار داده هست،اما متاسفانه تاکنون این فرد شیاد به دام نیفتاده هست. راننده تاکسی شیطان صفت زن منزل دار را در خیابان خلوت مورد تجاوز قرار داد.

رسیدگی به این پروند با اعلام شکایت زن منزل دار از راننده تاکسی که به وی تجاوز  کرده بود کلید خورد.سرلشگر محمد منصور رئیس اطلاع رسانی پلیس  مصر در خصوص این پرونده تجاوز گفت: چندی پیش زن منزل داری برای رفتن به منزل سوار تاکسی مي شود و از راننده تاکسی مي خواهد که او را به خیابان کارگردانی ببرد.

در ادامه راننده تاکسی که نیت پلیدی در سر داشت از مسیر اصلی منحرف و به سمت کمبرندی خلوت شهر مي رود زینت که حسابی ترسیده بود به راننده تاکسی اعتراض کرد و از او خواست ماشین را نگه دارد.راننده شیطان صفت که تحت تاثیر مواد مخدر  بود به التماس هاي زینت دقت اي نکرد و زن جوان را در کمربندی خلوت مورد تجاوز قرار داد و او را در همانجا رها کرد.

ماموران پلیس مصر هنوز پیروز به بازداشت کردن این راننده تاکسی شیطان صفت نشدند و تحقیقات در خصوص این پرونده ادامه دارد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار