تبلیغات

شانس پرسپولیس برای صعود به مرحله بعد لیگ قهرمانان

احتمال صعود تیم پرسپولیس به مرحله بعد لیگ قهرمانان آسیا

تیم پرسپولیس هنوز هم برای رسیدن به مرحله بعد لیگ قهرمانان آسیا شانس دارد. تساوی بدون گل پرسپولیس مقابل الهلال،همچنان گره صعود را در گروه D کور نگه داشته است. در سوی دیگر گروه، الوحده امارات هم 5 گل به الریان زد تا تمام معادلات به هم بریزد.

شرایط در گروه چهارم رقابت ها به گونه ای است که الان همه تیم ها شانس صعود دارند و در روز آخر پرسپولیس باید از الوحده پذیرایی کند و الریان میزبان الهلال خواهد بود.

پرسپولیس که در حال حاضر 6 امتیاز دارد، اگر می خواهد صعود کند باید الوحده را ببرد. تساوی یا شکست مقابل نماینده امارات کار پرسپولیس را تمام خواهد کرد.البته برد پرسپولیس به تنهایی برای صعود نماینده ایران کافی نیست.

 تیم پرسپولیس

تساوی تیم های پرسپولیس و الهلال عربستان

پرسپولیس در صورتی راهی مرحله بعد خواهد شد که علاوه بر پیروزی مقابل الوحده، الریان هم مقابل الهلال به پیروزی نرسد. الان در جدول گروه، الهلال با 9 امتیاز در صدر جدول است و الریان هم با 7 امتیاز در جایگاه دوم قرار دارد. اگر الریان،الهلال را ببرد آن وقت در صورت برد پرسپولیس،نمایندگان ایران و عربستان هم امتیاز خواهند شد و الهلال با توجه به عملکرد بهتر در بازی رودررو مقابل پرسپولیس به عنوان تیم دوم این گروه صعود خواهد کرد.

اما اگر این دو تیم عربی در روز آخر به تساوی برسند یا الهلال از پس نماینده قطر بربیاید، پرسپولیس می تواند با کسب سه امتیاز روز پایانی،به عنوان تیم دوم راهی مرحله بعد شود. البته شاگردان برانکو کار آسانی نخواهند داشت چون الوحده اگر پرسپولیس را ببرد و الهلال هم الریان را شکست دهد،آن وقت این تیم اماراتی است که به عنوان تیم دوم راهی دور بعد می شود.

شانس پرسپولیس برای صعود به مرحله بعد لیگ قهرمانان

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار