تبلیغات

پرونده رضاییان بسته شد/استقلال به دنبال جذب ماهینی

رامین رضاییان بخوبی می دانست جدایی اش از پرسپولیس شایعاتی را برایش به همراه خواهد داشت از جمله اینکه استقلالی خواهد شد.

به همین خاطر او به محض جدایی از پرسپولیس خطاب به طرفداران این تیم اعلام کرد استقلالی ها نخواهد شد. با اینکه در ادامه قهرمانی اش به پرسپولیسی ها را پس گرفت و همبازیانش را آنفالو و بلاک کرد.

رامین به خوبی می داند به اندازه کافی وارد حاشیه شده و به همین خاطر جایگاهش را در تیم ملی از دست داده است و از سویی به خوبی می داند اگر قرار به ادامه این روند باشد کی روش برای همیشه نام او را خط خواهد زد و چه بسیار بازیکنانی که در گذشته به همین خاطر از اردوی تیم ملی خط خورده اند در حالی که بازیکنان خوبی بودند

واقعیت این است رامین علاقه ای برای استقلالی شدن ندارد و پیامی هم نداده که استقلالی شود. استقلال هم برنامه ای برای جذب این بازیکن ندارد. پیش تر گفته می شد چون پرسپولیس به رامین رضایتنامه نمی دهد استقلال در پی جذب این بازیکن نخواهد بود اما اکنون این بازیکن رضایتنامه در درست دارد. با این وجود علیرضا منصوریان در روزهای اخیر درخواستی برای جذب رامین نداشته و شاید او می خواهد هارمونی تیم جوانش حفظ شود.

واقعیت این است علیرضا منصوریان در پی جذب دانیال ماهینی مدافع استقلال خوزستان به جای رامین رضاییان است و حتی گفته می شود از سوی باشگاه استقلال صحبت هایی با این بازیکن انجام شده است. این بازیکن یک فصل دیگر با استقلال خوزستان قرارداد دارد اما قرارداد سال سومش مشروط و در صورت توافق طرفین اجرایی می شود.

دانیال ماهینی دیشب در بازی تیمش با لخویای قطر به میدان رفت و زمینه ساز گل تیمش بود که توسط بهرامی به ثمر رسید.

با این حساب باید گفته پرونده رامین برای استقلالی ها بسته شده است. با اینکه می گویند او قلبا استقلالی است و از این دست از حرف ها. البته باید به این نکته هم اشاره کرد رامین از مدت ها پیش اعلام کرده به دنبال حضور در یک تیم اروپایی است. او اینروزها سکوت اختیار کرده و تنها برای باقی ماندن در شرایط آرمانی در کمپ تیم  های ملی تمرین می کند.

خبر ورزشی

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار