آیا میدانید اندازه پای جغد چقدر است؟ + عکس

تبلیغات

آیا میدانید اندازه پای جغد چقدر است؟ + عکس

جغد ، جالب

فکر می کردید پاهای جغد اینقدر بلند باشد؟مطمئنآ تا به این حال جغدی به این عجیبی ندیده اید،تصاویر جالب و عجیب این عقاف سوژه بسیاری از رسانه ها شده است.

فکر می کردید پاهای جغد اینقدر بلند باشد؟

پاهای عجیب این جغد که تصویری از آن در ادامه مطلب میبینید موجب حیرت کاربران فضای مجازی شده است چراکه در نوع خود بسیار خاص و منحصر به فرد است.

سلبریتی ها تنها قربانیانی نیستند که تصاویر شخصیشان در اینترنت منتشر می شود، یک نفر اخیرا تصویر تکان دهنده ای از پاهای جغد در اینترنت به اشتراک گذاشته که به صورت ویروسی در سراسر جهان منتشر شده و مردم را از دیدن اینکه پاهای جغد واقعا چقدر بلند است شگفت زده کرده است. بااین حال این فقط یکی از چیزهایی است که بیشتر مردم از آن آگاه نیستند.

اگر از دیدن پاهای این جغد تعجب کردید اگر این واقعیت را بدانید که جغدها می توانند سرشان را 270 درجه بچرخانند چه می گویید؟ و اینکه آیا می دانستید چشمان آن ها واقعا واقعا کروی نیست؟ بلکه اندام لوله ای شکل بی حرکتی است که دید دوچشمی برای تمرکز کامل روی طعمه برایشان فراهم می کند. و آیا می دانستید گاهی اوقات جغدها به آدمخواری شناخته می شوند؟

جغد

آیا میدانید اندازه پای جغد چقدر است؟ + عکس

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار