تبلیغات

پرتاب موشک به هوا به امید بارش باران

برترین ها: «کلودیو سیبر» در سفر به شمال لائوس به فستیوال «بون بنگ فای» یا فستیوال موشک رفت و از این رویداد شاد عکاسی کرد. این جشنواره به طور سنتی توسط مردم لائوس در لائوس و بخش هایی از تایلند برگزار می شود و شرکت کنندگان در آن در گروه های رقص  و موسیقی با لباس های رنگی و در مناطق بزرگتر در رژه با شناورهای عجیب شرکت می کنند.

موشک ها معمولا از یک تیم خریداری می شوند و هر کدام 2-500 دلار قیمت دارد. وقتی رهبر تیم تصمیم به خرید می گیرد، افتخار راه اندازی موشک را به دست می آورد. موشک ها از تنه بامبوهای بزرگ ساخته شده و با پرچم ها و پارچه های رنگی قبل از پرتاب تزئین می شوند. قبل از شروع رویداد برج های پرتاب بزرگی ساخته می شود که بعضا سه روز ساختشان طول می کشد.

اعتقاد بر این است که هرچه موشک های بیشتری پرتاب شود سال بهتری پیش رو خواهند داشت و اگر یک موشک در نقطه شروع منفجر شود یا کمی پس از پرتاب سقوط کند بد یمن است. بعد از دو روز ساخت، موشک ها بااستفاده از ماشه ای که در انتهای آن هاست پرتاب می شوند و به این وسیله از خدای برای سال آینده تقاضای باران می کنند.

پرتاب موشک به هوا به امید بارش باران پرتاب موشک به هوا به امید بارش باران پرتاب موشک به هوا به امید بارش باران پرتاب موشک به هوا به امید بارش باران پرتاب موشک به هوا به امید بارش باران پرتاب موشک به هوا به امید بارش باران 

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار