تبلیغات

آپشن های عجیب در قرارداد بازیکنان پرسپولیس

بازیکنان پرسپولیس ، قرارداد بازیکنان پرسپولیس

بندهایی عجیب در قرارداد بازیکنان پرسپولیس وجود دارد که با توجه به این بندها بازیکنان مدعی اند 60 درصد قراردادشان را از باشگاه طلبکارند.

بندهایی عجیب در قرارداد بازیکنان پرسپولیس

بندهایی عجیب در قرارداد های بازیکنان پرسپولیس باعث افزایش چشم گیر قرارداد آنها می شود. قراداد بازیکنان پرسپولیس با این باشگاه آپشن هایی دارید که باعث می شود مبلغ آنها تا حد چشم گیری رشد کند که این امر در نوع خود بسیار عجیب است.
در قرارداد اکثر بازیکنان پرسپولیس که رقم آنها نزدیک به یک میلیارد است، 3 بند دیده می شود که هر یک 10 درصد به قرارداد آنها اضافه می کند. یکی از این بندها در مورد قهرمانی پرسپولیس بود که با توجه به کسب این عنوان توسط سرخپوشان به اکثر قرارداد های آنها 10 درصد اضافه شده است. اکثر سرخپوشان چنانچه در بیش از 70 درصد بازی های پرسپولیس به میدان می رفتند 10 درصد دیگر به قرارداد های شان اضافه می شد و با توجه به اینکه برانکو خیلی کم دست به تغییر در ترکیب تیمش می زند، طبیعی است که این بند شامل حال بیشتر بازیکنان اصلی پرسپولیس خواهد شد.
بند دیگر مربوط به عملکرد سرخپوشان در لیگ قهرمانان آسیاست. در صورتی که پرسپولیس بتواند راهی 8 تیم نهایی لیگ قهرمانان آسیا شود آن وقت 10 درصد دیگر به قرارداد بازیکنان این تیم اضافه خواهد شد. با توجه به همین آپشن های موجود بازیکنان پرسپولیس مدعی اند 60 درصد قراردادشان را از باشگاه طلبکارند.

 بازیکنان پرسپولیس

بندهای عجیب در قرارداد پرسپولیسی ها

 نکته قابل توجه اینکه مسئولان باشگاه پرسپولیس در ابتدای فصل مدام به این مسئله تاکید داشتند که قراردادهای زیر یک میلیاردی با بازیکنان این تیم امضا کرده اند اما هرگز به این آپشن ها که تاثیر بسزایی در بالا رفتن مبلغ قرارداد ها داشت اشاره ای نداشتند. ضمن اینکه پرسپولیسی ها جدا از این آپشن های موجود در قرارداد های شان بابت هر بردی که در مسابقات داخلی و خارجی بدست می آوردند پاداش جداگانه دریافت می کردند.
باید از مسئولان باشگاه پرسپولیس پرسید که چه دلیلی دارد وقتی بازیکنان پرسپولیس رقم های سنگین با باشگاه امضا می کنند این همه آپشن و پاداش برای آنها در نظر گرفته شود در حالی که ارائه بهترین عملکرد و موفقیت تیم باید در راستای وظایف آنها باشد.

آپشن های عجیب در قرارداد بازیکنان پرسپولیس

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار